عوارض روغن خراطین را میدانید ؟ آشنایی با عوارض روغن خراطین

مشاوره رایگان " عوارض روغن خراطین " در تلگرام

سوالات پرسیده شده ( پاسخ در مطلب )
 • عوارض روغن خراطین تقلبی
 • عوارض روغن خراطین حجم دهنده
 • ایا روغن خراطین باعث تیرگی پوست میشود
 • روغن خراطین و جوش صورت
 • ایا روغن خراطین پوست صورت را تیره میکند
 • درمان جوش ناشی از روغن خراطین

در این مطلب شما را با ” عوارض روغن خراطین ” آشنا میکنیم و همچین در صورت داشتن سوال و ابهام ” روغن خراطین ” به تلگرام مراجعه کنید

عوارض روغن خراطین چیست ؟

روغن خراطین در حالت کلی دارای عوارض نیست مگر اینکه فرد در زمان ماساژ این کار را اشتباه انجام دهد و عارضه های ثانویه ماساژ غیر اصولی به بدن آسیب وارد کند.

در صورت استفاده کردن از روغن خراطین جهت ماساژ اندام تناسلی، مردان باید به این نکته توجه کنند که وارد آوردن فشار زیاد و ماساژ غیراصولی می تواند سبب شکسته شدن اندام تناسلی شود لذا باید شیوه صحیح ماساژ را جهت افزایش سایز این اندام آموزش دید.

 • یکی دیگر از عوارض روغن خراطین زمانی رخ می دهد که فرد از روغن تصفیه نشده و ناخالص استفاده کند. در این صورت جوش های زیادی بر روی پوست نمایان می شود.در حقیقت بروز این جوش ها به دلیل طبع گرم این روغن است و موجب خواهد شد که این عارضه به وجود آید.
 • توجه کنید که روغن خراطین روی همه افراد کارایی مشابه و یکسانی ندارد لذا نباید انتظار داشت اگر یک شخص در عرض یک ماه به نتایج دلخواه خود رسیده است پس شما هم حتما در این مدت زمانی می توانید از فواید آن بهره مند شوید و به نتیجه برسید.زمان درمان می تواند برای هر فرد با توجه به شرایط و ویژگی های بدنی کاملا متفاوت باشد.
 • عوارض روغن خراطین ممکن است زمانی بروز کند که شما از آن بر روی محل هایی استفاده کنید که مناسب برای استعمال خارجی نیست.این روغن تنها برای استعمال خارجی در نظر گرفته شده است و هنگامی که شما آن را بر روی نواحی حساس بدن مانند دور چشم یا کنار لب و نقاطی که پوست حساس و نازک است، استفاده کنید و یا ناحیه ای که با خون شما در ارتباط باشد ممکن است با مضرات روغن خراطین از جمله بروز جوش مواجه شوید.
 • یکی دیگر از عوارض روغن خراطین زمانی دیده می شود که شما آن را در تماس مستقیم با چشم ها قرار دهید. اگر این روغن با چشم شما تماس پیدا کرد از قطره اشک مصنوعی استفاده کنید و یا آن را با آب گرم شستشو دهید.
 • علاوه بر بروز جوش های کوچک بر روی پوست اگر از روغن خراطین ناخالص و یا تقلبی استفاده کنید ممکن است با خارش پوستی که نوع دیگری از عوارض روغن خراطین است، نیز مواجه شوید.توجه کنید که طبیعت کرم ایزینفتیدا که روغن خراطین از آن تهیه می شود بسیار گرم می باشد و این می تواند جزو مضرات روغن خراطین غیرارگانیک و تصفیه نشده به شمار رود.
 • روغن خراطین را نباید به عنوان مصرف خوراکی مورد استفاده قرار داد و در صورتی که اشتباها با دهان و لب های شما تماس پیدا کرد بهتر است که سریعا شستشو دهید و آن را از دهان خارج کنید.

شما در حال مطالعه مطلب  عوارض روغن خراطین میباشید !


روغن خراطین و فواید آن بر اندام های بدن

همانطور که میدانید روغن خراطین باعث حجم دادن بزگ کردن عضلات میشود

نکته مهم : میزان حجم دهی بزرگ کردن نقاط مختلف به میزان تعداد دفعات استفاد و کیفیت ماساژ دادن شما پس از استفاده از روغن خراطین دارد !

نکته مهم : پس از رسیدن به حجم دلخواه خود استفاده را قطع کنید !

استفاده خراطین برای بانوان : روغن خراطین برای لب ، گونه ، صورت ، خط اخم ، خط لبخند ، برطرف کردن گودی زیر چشم ، جای جوش ، سینه ، ران ها – باسن و انواع نقاط دیگر بدن قابل استفاده میباشد

استفاده خراطین برای آقایان : عضله سازی (بدنسازان) ، طول و قطر آلت تناسلی قابل استفاده میباشد

سوالی که ممکن هست برای بعضی ها به وجود بیاید این هست : روغن خراطین که من قرار هست به لب ، گونه خود قرار بزنم را فرد دیگری به آلت تناسلی خود میزند ؟

و ممکن هست احساس خوبی نگیرید ! در ابتدا حق دارید اما بیاید بررسی کنیم !

مطالعه کنید : روغن خراطین

مطالعه کنید : روغن آرگان

اما یک سوال : اگر صورت و لب شما خدایی نکرده بسوزد و فرد دیگری هم پایش مورد سوختگی قرار بگیرد ! آیا از روغن / پماد جدایی استفاده میکنند ؟

سوال دیگری که در مورد خراطین ممکن است از ذهنتان عبور کند این هست که آیا بهداشتی هست ! من به لب بزنم فرد دیگری به باسن خود ؟

همانطور که گفتیم و قابل بررسی هم هست ” روغن خراطین آرترینا ” مورد تایید وزارت بهداشت و روی افراد زیادی هم تست شده ! خیالتون راحت

روغن خراطین آرترینا با دارا  بودن ویتامین های بیوتین ، اسید فولیک ، پانتونیک اسید ، تیامین ، ویتامین  ب ۱۲ ، پیریدوکسین و ریبوفلاوین تاثیر به سزایی در غذا رسانی به بافتهای پوستی می شود

همانطور که میدانید ماهیچه ها نیاز به غذا رسانی دارند روغن خراطین با ویژگی داشتن 70 درصد پروتئین در مقایسه با 22 درصد پروتئین گوشت قرمز یعنی بیش از سه برابر و همچنین دارای امگا 3 ،امگا6 ، امگا9 ومواد مغذی فراوان دارای ویژگی منحصر بفردی است


 ( خراطین آرترینا : تنها دارنده سیب سلامت وزارت بهداشت )


شماره پروانه سیب سلامت : 95-0570- س


مطلب عوارض روغن خراطین به اتمام رسید اگر سوال و ابهامی دارید در نظر مطرح کنید !

درحال ارسال
این مطلب مفید بود ؟
0 (0 میزان رضایت)
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به همراه هر خرید خود یک " گیفت " دریافت کنید
بستن